Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler

Gizlilik ve Güvenlik

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı:

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Gumuskalem.com.tr‘de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Gumuskalem.com.tr müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

 

Ödeme Güvenliği:

Gumuskalem.com.tr kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizi en güvenli şekilde tamamlamanız için en son teknolojileri kullanmaktadır. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde güvenlik kaygılarınızı unutun.

 

Üyelik veya sipariş aşamasında paylaştığınız, kişisel tüm bilgileriniz koruma altındadır.  Gumuskalem.com.tr, sistemimiz ile paylaşacağınız hiç bir özel bilginin, üçüncü şahıs veya kurumlarla paylaşılmayacağını garanti eder. Gumuskalem.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmaz. 


 

Kişisel bilgilerinizle sistemimiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler SLS Sertifikası ile şifrelenir. Bu esnada tarayıcınızdaki adres çubuğunun başında "http" yerine "https" ibaresi görünür. Bu şekilde bağlantı kurduğunuzda, bilgiler sadece sizinle Gumuskalem.com.tr arasında okunabilecek şekilde şifrelenir. 

 

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler Gumuskalem.com.tr‘de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Gumuskalem.com.tr‘ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman bilgi@gumuskalem.com.tr e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Gumuskalem.com.tr Ekibi