Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler

Teslimat Bilgileri

Üyenin/Kullanıcının, Stoklarımız dijital ortamda farklılık gösterebilir. Gümüş Kalem elindeki stok adedi kadar satış gerçekleştirebilir. Gümüş Kalem stoklarda mevcut olmayan siparişin ücretini iade edebilme hakkına sahiptir. Gümüşkalem kampanyalarının, Gümüşkalem 'in satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, Gümüşkalem'e zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi Gümüşkalem 'in kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının Gümüşkalem tarafından tespit edilmesi durumunda, Gümüşkalem 'in kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı işlemleri alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale ve EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız

GARANTİ BANKASI / BUTTİM ŞUBESİ
HESAP ADI: Gümüşkalem Yavuz Yıldırım Ort.
ŞUBE KODU: 354
HESAP NO: 6298420
İBAN: TR54 0006 2000 3540 0006 2984 20               
                          
FİNANSBANK / GARAJLAR ŞUBESİ
HESAP ADI: Gümüşkalem Yavuz Yıldırım Ort.
ŞUBE KODU: 162
HESAP NO: 19007234
İBAN: TR02 0011 1000 0000 0019 0072 34               
                          
TEB / NİLÜFER ŞUBESİ
HESAP ADI: Gümüşkalem Yavuz Yıldırım Ort.
ŞUBE KODU: 103
HESAP NO: 49327
İBAN: TR45 0003 2000 1030 0000 0493 27

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.